1. konferencija o mucanju
Odlazak našeg Danka PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
četvrtak, 20 Ožujak 2014 13:42

Danko (Foto: Tomislav Videc)

Dragi naši,

S velikom tugom vas obavještavamo da nas je u ponedjeljak, 17.3. zauvijek napustio naš predragi Danko Jakšić. Od samog osnutka Udruge, Danko je svojim talentom, dijelima, dizajnima i nesebičnom pomoću bio uključen u svaku njezinu aktivnost. Svi oni koji su ga osobno poznavali, a među njima su i mnogi članovi Udruge, znaju da je uvijek imao veliko razumijevanje, nalazio tople riječi te pružao podršku svima koji su je trebali.

Danka ćemo zauvijek pamtiti kao plemenitog čovjeka, jedinstvenih ideja i dizajnerskih ostvarenja s kojima se i naša Udruga ponosi.

Posljednji ispračaj održat će se u ponedjeljak, 24.3.2014., u 13.40 sati na krematoriju Gradskog groblja "Mirogoj".

Ažurirano četvrtak, 20 Ožujak 2014 14:12
 

Kontaktirajte nas

Najave

Nadolazeći skupovi

Baner
Baner
Baner
Baner

Sponzori

Baner