1. konferencija o mucanju
Počela je 16. ISAD on-line konferencija PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Ponedjeljak, 30 Rujan 2013 01:00

Tema ovogodišnje on-line konferencije povodom "Međunarodnog dana svjesnosti o mucanju" (ISAD) je "Osobe koje mucaju podržavaju jedni druge".

ISAD on-line konferencija je na službenoj stranici ISA-e (http://isad.isastutter.org/) s početkom od 1. listopada. Na konferenciji se mogu naći radovi osoba koje mucaju i profesionalaca s područja mucanja iz cijelog svijeta. Od 1. do 22. listopada imate priliku postavljati pitanja i davati komentare autorima na forumu pridružen svakom radu. U odjeljku pod nazivom "The Prof Is In" možete postavljati pitanja o mucanju profesionalcima s tog područja.

Ažurirano četvrtak, 03 Listopad 2013 12:50
 

Kontaktirajte nas

Najave

Nadolazeći skupovi

Baner
Baner
Baner
Baner

Sponzori

Baner