1. konferencija o mucanju
Počela je 15. ISAD on-line konferencija PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Ponedjeljak, 01 Listopad 2012 01:00

Tema ovogodišnje on-line konferencije povodom "Međunarodnog dana svjesnosti o mucanju" (ISAD) je "A voice and something to say".

ISAD on-line konferencija je dostupna pri vrhu The Stuttering Home Page (http://www.stutteringhomepage.com) s početkom od 1. listopada. Na konferenciji se mogu naći radovi osoba koje mucaju i profesionalaca s područja mucanja iz cijelog svijeta. Od 1. do 22. listopada imate priliku postavljati pitanja i davati komentare autorima na forumu pridružen svakom radu. U odjeljku pod nazivom "The Prof Is In" možete postavljati pitanja o mucanju profesionalcima s tog područja.

Ažurirano Ponedjeljak, 01 Listopad 2012 15:20
 

Kontaktirajte nas

Najave

Nadolazeći skupovi

Baner
Baner
Baner
Baner

Sponzori

Baner