1. konferencija o mucanju
Sudjelujte u istraživan​ju određenih karakteris​tika osoba koje mucaju! PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Ponedjeljak, 26 Ožujak 2012 09:41

Studentica psihologije Ana Bojanić s Filozofskog fakulteta u Zagrebu provodi istraživanje za svoj diplomski rad na temu "Istraživan​je određenih karakteris​tika osoba koje mucaju" te nam je uputila sljedeću molbu:

Poštovani/a,

U sklopu izrade diplomskog rada u Odsjeku za psihologiju na Filozofskom fakultetu u Zagrebu provodi se istraživanje o određenim karakteristikama osoba koje mucaju. Kako su nam za usporedbu potrebni i podaci o osobama koje ne mucaju, molimo Vas da popunite upitnik bez obzira na to mucate li ili ne.
Također biste nam puno pomogli ako biste molbu za sudjelovanje u ovom istraživanju proslijedili Vašim prijateljima.
Za ispunjavanje upitnika potrebno je otprilike 10 minuta. Sudjelovanje u istraživanju je dobrovoljno te ako iz bilo kojeg razloga poželite prekinuti ispunjavanje upitnika, možete to učiniti u bilo kojem trenutku.
Ispunjavanje upitnika u potpunosti je anonimno – nigdje se ne traže podaci o Vašem imenu. Svi dobiveni podaci promatrat će se samo na grupnoj razini. Dobivene informacije će biti korištene jedino u svrhu ovog istraživanja.
Molimo Vas da ispunite upitnik i da odgovorite na sva pitanja. Svaki Vaš odgovor je važan za ovo istraživanje.
Zahvaljujemo Vam na uloženom trudu i vremenu.

Kandidatkinja: Ana Bojanić
Mentorica: dr. sc. Meri Tadinac, red. prof.

Odsjek za psihologiju
Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

U istraživanju možete sudjelovati i vi i to na adresi http://kwiksurveys.com?s=LNJELN_61cb1670

Ažurirano Ponedjeljak, 26 Ožujak 2012 09:54
 

Kontaktirajte nas

Najave

Nadolazeći skupovi

Baner
Baner
Baner
Baner

Sponzori

Baner