1. konferencija o mucanju
13. ISAD online konferencija PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Ponedjeljak, 04 Listopad 2010 15:05

Od 1. listopada, kao i svake godine, postavljena je online konferencija na http://www.mnsu.edu/comdis/isad13/isadcon13.html
Ovu konferenciju već trinaestu godinu za redom povodom ISADa postavlja Judith Kuster. Konferencija je namijenjena ljudima koji mucaju, njihovim obiteljima, poslodavcima, stručnjacima koji rade s osobama koje mucaju i studentima. Na konferenciji su postavljeni radovi koji pokrivaju različite teme vezane za fluentnost i poremećaje fluentnosti govora, kao i "Ovdje je profesor" - stranica na kojoj se nekolicini sveučilišnih profesora iz područja poremećaja fluentnosti mogu postavljati pitanja. Svaki od postavljenih radova moguće je komentirati i postaviti pitanja autoru te do 22. listopada na istim stranicama potražiti njihove odgovore.

Ažurirano Ponedjeljak, 04 Listopad 2010 15:33
 

Kontaktirajte nas

Najave

Nadolazeći skupovi

Baner
Baner
Baner
Baner

Sponzori

Baner