1. konferencija o mucanju
Terapija mucnja: Najnovije spoznaje! PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Nedjelja, 16 Svibanj 2010 18:32

Logopedski centarLogopedski centar iz Zagreba nastavlja sa svojim aktivnostima organiziranja i provođenja specijaliziranih edukacija logopeda i studenata logopedije. Stoga  nam je zadovoljstvo pozvati vas na sudjelovanje u radionici "Stuttering treatment: Clinically important recent and current treatment developments". Voditelj radionice je profesor Mark Onslow, osnivač Australian Stuttering Research Center-a, Sveučilista u Sydneyju.

Radionica će se održati 28. i 29. svibnja 2010. u Klinici za dječje bolesti Zagreb.

Više o radionici kao i prijavnicu možete pronaći ovdje: O radionci i prijavnica.

Ažurirano Nedjelja, 16 Svibanj 2010 19:00
 

Kontaktirajte nas

Najave

Nadolazeći skupovi

Baner
Baner
Baner
Baner

Sponzori

Baner