1. konferencija o mucanju
Skupština Udruge PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Ponedjeljak, 15 Ožujak 2010 09:23

Upravni odbor je na svojoj sjednici odrzanoj 3. ozujka 2010. donio odluku o sazivanju skupstine koja ce se odrzati u utorak, 16. ozujka 2010. u 19 sati u prostoru Logopedskog centra, Udbinska 16, Zagreb.

Predlozeni dnevni red:

1. Usvajanje predlozenog dnevnog reda
2. Izbor Radnog predsjednistva, zapisnicara i dva ovjerovitelja zapisnika
3. Izvjesce UO
4. Izvjesce NO
5. Rasprava o statusu clanice UO Nine Kupusovic
6. Izbor predsjednika Udruge/UOa
7. Izbor predstavnika Udruge HF u Odboru International Stuttering Association (ISA)
8. Rasprava o inicijativi odrzavanja nacionalne godisnje konferencije Udruge HF
9. Razno

Ocekivano trajanje radnog dijela skupstine je 1 sat.

Ovom skupstinom Upravni odbor zelio bi inicirati odrzavanja godisnjih konferencija Udruge "Hinko Freund". Zato smo na nasu skupstinu pozvali Tamaru Filija, diplomiranu pravnicu, koja je za nas provela istrazivanje o polozaju osoba koje mucaju unutar hrvatskog zakonodavstva. Rezultate svog istrazivanja i svoje prijedloge za daljnje akcije, Tamara ce nam izloziti nakon radnog dijela Skupstine, u trajanju od pola sata, nakon cega ocekujemo diskusiju.

VAZNO! Molimo clanove udruge koji bi se zeljeli natjecati za mjesto clana UO, odnosno za predsjednika/cu Udruge, da svoj interes sa krakim zivotopisom i planom rada Udruge u slijedece dvoje godine posalju Upravnom odboru do ponedjeljka na vecer.

 

Kontaktirajte nas

Najave

Nadolazeći skupovi

Baner
Baner
Baner
Baner

Sponzori

Baner