1. konferencija o mucanju
Nosite tirkiznu boju za ISAD PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Utorak, 20 Listopad 2009 07:45
Tirkizna vrpca predstavlja podizanje svjesti o mucanjuKoja boja predstavlja podizanje svjesti o mucanju? Plava je tradicionalno boja koja asocira na mirnoću dok zelena predstavlja slobodu i pravdu. Kombinacija tih dviju boja za osobe koje mucaju simbol je veze između mira i oslobođenja u potrazi za osloncem i ljudima koji razumiju i dijele njihova iskustva.

Nezaboravite nositi tirkiznu odjeću ili vrpcu 22. listopada radi podizanja svjesnosti o mucanju i problemima koje mucanje svakodnevno nosi osobama koje mucaju.

Također, posjetite ISAD on-line konferenciju na www.stutteringhomepage.com koja završava u četvrtak, 22. listopada.
Ažurirano Utorak, 20 Listopad 2009 17:39
 

Kontaktirajte nas

Najave

Nadolazeći skupovi

Baner
Baner
Baner
Baner

Sponzori

Baner