1. konferencija o mucanju
Sastanci grupe za odrasle sada dva puta mjesečno PDF Ispis E-mail
Autor Mario   
Petak, 01 Svibanj 2009 11:44

Zadnja tri mjeseca održavani su dodatni sastanci grupe samopomoći za odrasle svaki treći četvrtak u mjesecu pa je, obzirom na posjećenost i zainteresiranost sudionika, odlučeno da će taj termin postati stalan. Znači, sastanci grupe za odrasle održavaju se svakog prvog i trećeg četvrtka u mjesecu, u 19 sati, u maloj dvorani Klinike za dječje bolesti u Klaićevoj (4. kat). Više o programu rada grupe možete naći ovdje.

Na idućem sastanku (7.5. u 19h) na programu je:

Tema: Koliko su drugi ljudi svjesni osoba koje mucaju i na koji ih način mi trebamo (i da li trebamo) informirati/ upoznati/ upozoriti na naš problem
Vježba: namjerno, volontersko mucanje

Nadam se da se vidimo na grupi!

Ažurirano Petak, 01 Svibanj 2009 14:20
 

Kontaktirajte nas

Najave

Nadolazeći skupovi

Baner
Baner
Baner
Baner

Sponzori

Baner