1. konferencija o mucanju
Gibonni u borbi protiv mucanja PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Petak, 28 Ožujak 2008 22:16
U povodu 4. međunarodnog dana ukazivanja na problem mucanja s kojim živi 60 milijuna ljudi na svijetu jučer su u Bolnici za dječje u Klaićevoj predstavljene dvije brošure - 'Telefoniranje' i 'Strah od komunikacije'. Zajednički projekt HT-a i Udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" osmišljen je, kaže predsjednica udruge Suzana Jelčić Jakšić, da bi ljudi koji mucaju stekli dovoljno samopouzdanja. Uživo se videokonferencijom javio i Gibonni, koji je mucao do svoje 13. godine. Spomenuo je da je mucati počeo s dvije godine, kad ga je majka spasila od utapanja na Korčuli.
- Nisam mogao ni izgovoriti neke riječi, nestajalo mi je zraka u plućima.Mucanje je samo nestalo, vjerojatno kad sam se počeo baviti samim sobom i glazbom. No, još danas imam problema izraziti se kad sam nervozan ili ljut - kaže Gibonni.
Jutarnji list, str. 19., 23.10.2001.
 

Kontaktirajte nas

Najave

Nadolazeći skupovi

Baner
Baner
Baner
Baner

Sponzori

Baner